Inginer geodez

  • Full Time
  • Bucuresti
  • Applications have closed

Appraisals & Consulting Division SRL

Esti inginer geodez? Vrei un loc intr-o echipa?

Te așteptăm în echipa noastră din Bucuresti!

Ce vei face

·        Vei efectua măsurători și trasări topografice specifice, vizite tehnice la obiective

·        Vei efectua ridicări topografice și relevee specifice

·        Vei participa la diverse lucrări de consultanta in constructii care implica aportul unui inginer de specialitate

·        Vei respecta principiile, obiectivele și procedurile firmei;

Descrierea jobului

Ce așteptăm de la tine

·        Să ai studii superioare finalizate în domeniu (obligatoriu)

·        Să fii serios, responsabil pozitiv și să vrei să inveți lucruri noi în fiecare zi

·        Să aduci precizie și profesionalism proiectelor în care ești implicat

·        Să deții carnet de conducere categoria B si sa il si folosesti de zi cu zi

·        Să fii dispus la deplasări în țară

        Ce îți oferim

·        Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța

·        Oportunitatea de a participa la proiecte diverse

·        Instruire sistematică și practică;

Descrierea companiei

Appraisals & Consulting Division este o companie veche in piata serviciilor de consultanta tehnica. Compania a luat fiinta acum 20 ani si a absorbit prin fuziune si o alta firma de specialiate care activa pe piata de profil inca din 1994, totalizand astazi 27 de ani de traditie si de continuitate.

Investim în mod constant în resurse umane si in gasirea de solutii tehnice care sa ne aduca eficacitate, plus de precizie şi costuri reduse proiectelor contractate

Activăm în toate domeniile în care expertiza noastră este cerută, prin ducerea la bun sfȃrşit cu rezultate remarcabile ale tuturor proiectelor in care ne implicam.

Asteptam CV-ul tau la adresa: evaluare@consultingdivision.ro

Sharing is caring!