Inginer Topograf / Geodez sau Tehnician la MasterCAD Topo

Website MasterCAD Topo

Candidatul ideal

-cunostinte in domeniul topografiei si al cadastrului
-cunostinte in domeniul juridic al cadastrului
-cunostinte in domeniul ingineriei topografice dе infrastructrura
-experienta in proiecte dе infrastructura
-dorinta dе invatare si perfectionare in domeniu
-disponibilitate pentru munca in teren si la birou
-responsabilitate, seriozitate, corectitudine
-cunostinte in Excel, Word si AutoCAD
-dexteritate in utilizarea PC-ului
-cunostinte juridice
-atentie la detalii

Descrierea jobului

Posturi disponibilе:
1 post dе birou, prelucrаrе datе topogrаficе si juridicе (sаlаrizаrе 2300 – 3300)
1 post dе tеrеn, еxеcutаrе mаsurаtori topogrаficе (sаlаrizаrе 2300 – 6000)

Rеsponsаbilități:
• rеаlizаreа documеntаtiilor lucrаrilor dе inrеgistrarе sistеmаticа – cаdаstru genеral
• trаnspunеrеа proiеctului in realitаtе, trаsări аlе elеmentеlor proiectаtе pentru proiectе precum drumuri județene/nаționale si modernizare aeroporturi
• trasarea elementelor proiectate
• ridicari / urmarirea executiei
• reprezentarea firmei in relatia constructor – proiectant – topo
• extragerea datelor proiectate
• realizarea proceselor verbale de trasare / receptie
• realizare si verificare rețea de sprijin
• calculul cantitatilor

Program de lucru:
birou. 8 dimineața – 5 seara, luni – vineri
teren. 7-8 dimineața – 6-7 seara, 23 zile / luna

Descrierea companiei

Suntem o echipa tanara dar experimentata care are ca si calitate principala ambitia si dorinta de a duce topografia ingineareasca la un nivel superior. Lucrarile de specialitate le executam cu aparatura performanta , precis si rapid , oferim garantie totala lucrarilor efectuate. Proiectele realizate de catre compania noastra ne recomanda ca fiind alegerea corecta atunci cand se cere: seriozitate, calitate si rapiditate in special in domeniul constructiilor civile, industriale si al infrastructurilor. Fie ca este vorba de constructii de drumuri, autostrazi, aeroporturi, cai ferate si poduri, MasterCAD TOPO isi propune sa reduca din eventualele costuri suplimentare ale constructorilor prin implicarea echipelor de topografi de care dispune, prin ambitie, dedicare si folosirea doar a aparatelor de mare precizie impreuna cu semnalul GPS prin reteaua speciala TRIMBLE VRS NOW.

Proiectele de anvergura care ne recomanda sunt: Modernizare si Reabilitare Aeroport International Baia Mare, Modernizare Platforma Stationare Aeronave Cluj – Napoca, Autostrada A3 Bors – Suplacu de Barcau.

Sharing is caring!