Inginer geodez-cadastru/topografie

  • Full Time
  • Iasi
  • Applications have closed

BETA R.G. TRUST SRL

Candidatul Ideal

– disponibilitate pentru deplasari pe teren
– permis de conducere categoria B

Responsabilități/Beneficii

– realizarea masuratorilor specifice lucrarilor de cadastru
– descarcarea si prelucrarea datelor brute

Cunostintele tehnice conteaza mai putin, importanta fiind atitudinea, comunicarea si implicarea. Cautam o persoana pozitiva, bine organizata, punctuala, care sa isi doreasca sa invete lucruri noi.

Salariul este negociabil in functie de pregatire si nivelul de cunostinte.

Compania este formata dintr-o echipa bine pregatita, specialisti in domeniu, in numar de 5 angajati si oferă următoarele produse si servicii:
– Alipiri, dezlipiri si/sau lotizari de terenuri intravilane/extravilane.
– Documentatii topo cadastrale necesare pentru amenajarea teritoriului si urbanism PUG
– Ridicari Topografice.
– Planuri de Situatie.
– Relevee constructii.
– Trasari.
– Masuratori Gps.
– Asistenta Topografica de Santier.

CV-urile se pot trimite pe adresa de email: betargtrust@gmail.com

Sharing is caring!