Inginer Geodez/ Tehnician Cadastru

Website Geoter Proiect

GEOTER Proiect angajeaza inginer geodez/ tehnician cadastru cu domiciliu in judetul Arges pentru masuratori pe teren si prelucrare la birou.

Responsabilitati:

  • deplasarea pe teren şi efectuarea de măsurători
  • răspunde de corectitudinea măsurătorilor şi verificărilor efectuate
  • intocmirea documentatiilor cadastrale
  • intocmirea planurilor cadastrale
  • colaborarea cu membrii echipei

Cerinte

  • absolvent sau in curs de absolvire al unei institutii de profil
  • cunoasterea programelor Cad , microsoft office
  • persoana dinamica, implicata, serioasa
  • disponibilitate pentru deplasari ( permis de conducede categoria B)
  • cunoasterea legislatiei actuale din domeniul cadastrului reprezinta un avantaj
  • cunoasterelor instrumentelor de masurare geodezice

Oferta

  • Pachet salarial atractiv si motivant
  • Bonusuri in functie de performanta
  • Posibilitatea de crestere si dezvoltare intr-un mediu dinamic

Daca doresti sa devii parte din echipa GEOTER Proiect, trimite-ne CV-ul tau la geoter@geostar.ro si hai sa ne cunoastem.

Sharing is caring!